Nautika-2016-za-CENTARCentar za stručno obrazovanje i usavršavanje ponudiće svoje edukativne programe na 38. Međunarodnom sajamu nautike, lova i ribolova u okviru štanda Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja.

Posetite naš štand i vidite širok spektar aktivnosti koje se mogu izučavati na našoj organizacionoj jedinici fakulteta, koja zainteresovanim polaznicima nudi mogućnosti usavršavanja i obrazovanja u velikom broju sportskih sadržaja.

Posebno za potrebe sajma nautike izdvajamo neke od interesantnih sadržaja na vodi gde polaznici kurseva mogu usvojiti znanja za nivo demonstratora, instruktora i operativnog trenera. Ova ponuda je pojačana sporazumnim ugovorima između Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i saveza koji nude licence i kojima je potreban obrazovan kadar. Ponuda je najčešća za operativne trenere:

• plivanja,
  • spasavanja na vodi,
  • ronjenja,
  • jedrenja,
  • veslanja…

Biće nam čast i zadovoljstvo da nas posetite na štandu Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja iz Beograda u periodu od 30.03. do 03.04. 2016. godine u hali 4, Beogradskog sajma i svojim prisustvom uveličate ovu manifestaciju.

Dobro nam došli!