Početak opšteg dela nastave XII ciklusa školovanja

Danas u 16:30 sati u amfiteatru 1, prema ranije definisanom rasporedu, Centar za stručno brazovanje i usavršavanje započinje sa školovanjem nove generacije polaznika kursa.

Srećan početak i dobro nam došli!

6 Continue Reading →

Raspored opšteg dela nastave XII ciklusa školovanja

Raspored opšteg dela nastave za sve polaznike XII ciklusa školovanja Centra za stručno obrazovanje i usavršavanje za period od 20.10.2017. do 03.12.2017. godine.

7 Continue Reading →

Rezultati ispita PERSONALNI FITNES – septembarski rok

Na linku ispod teksta, polaznici kursa sa programa Sportsko rekreativni voditelj personalnih fitnes programa mogu preuzeti dokument sa rezultatima ispita održanog 29.09.2017. godine.

7 Rezultati ispita 29 09 2017

CENTAR

11 Continue Reading →

KONKURS za upis nove generacije polaznika Centra za stručno obrazovanje i usavršavanje

Centar za stručno obrazovanje i usavršavanje raspisuje NOVI KONKURS za polaznike kursa iz oblasti:

Sve neophodne informacije u vezi konkursa možete dobiti preuzimanjem dokumenata iz oblasti za koje ste zainteresovani na linkovima iznad teksta.

Uplate se vrše na žiro račun u dve rate sa primerima uplatnica (prve rate) za svaki oblik izabranog usavršavanja:

Opšti deo nastave (120 časova) – obavezan je za sve polaznike kursa bez obzira na izabranu specijalizaciju

Prijavni list može se preuzeti na linku – Prijavni-list

Dobro nam došli na XII ciklus školovanja.

Vaš Centar za stručno obrazovanje i usavršavanje

45 Continue Reading →

Rezultati SEPTEMBARSKOG ispitnog roka

Na linku u okviru teksta može se preuzeti dokument sa rezultatima ispita septembarskog ispitnog roka za oblast Teorija i tehnologija sporta održanog 16.09.2017. godine T i T sporta – sep. 2017